časopis Zahrádkář – listopad 2019

Anonce 11/2019

Ukaž mi, jaký máš kompost, a já ti řeknu, jaký jsi zahrádkář.

 

Listopad

 

Barevné spadané listí nás upozorní, že se vegetační sezona chýlí ke konci. Nyní je potřeba zahradu připravit tak, aby přečkala zimní měsíce bez úhony. Ještě jednou vše překontrolovat. Poslední pěkné dny můžeme využít k hrabání listí, což je činnost skutečně nekonečná.

 

Listopadové vydání je ve znamení konce sklizní a vegetace. Opět Vás seznámíme s dvanácti rostlinami tentokráte do vlhkých a podmáčených půd, prozradíme Vám vše o množení zahradních ibišků, seznámíme Vás s novinkami ve šlechtění jabloních, detailně a neotřele podiskutujeme o jablku Angold. Ze zeleniny se věnujeme dýním, česneku a čekance, ale především vás prozradíme výsledky soutěží, které vyvrcholily na Zahradě Čech. Tak pokud jste tam nebyli tak čtěte!

 

Příloha Zahrádkářka také ctí konec sezóny a věnuje se zpracování všeho dostupného ze zahrady. Navíc má nějaké tipy na kosmetiku a pomůže zaměstnat i děti na zahradě.

 

Koncem měsíce jak hodiny, do každé zahrádkářské rodiny. Časopis Zahrádkář!

 

Předplaťte si Váš oblíbený časopis o Zahradě i na rok 2020.

Oproti běžnému stánkovému prodeji je předplatné cenově výhodnější a navíc je doplněno o různé drobné dárky, např. monotematické brožury „Knihovnička zahrádkáře“, vzorky osiv, hnojiv a s lednovým vydáním časopisu Vám přijde i stolní týdenní kalendář.

 

www.izahradkar.cz