Zahrádkář – listopad 2023

Barevné spadané listí nás upozorní, že se vegetační sezona chýlí ke konci. Nyní je potřeba zahradu připravit tak, aby přečkala zimní měsíce bez úhony. Ještě jednou vše překontrolovat. Poslední pěkné dny můžeme využít k hrabání listí, což je činnost skutečně nekonečná.

Anotace 11/2023

Ukaž mi, jaký máš kompost, a já ti řeknu, jaký jsi zahrádkář.

Listopadové číslo Zahrádkáře přináší řadu rad a inspirací: od klasických kalendárií pro okrasnou, ovocnou a zeleninovou zahradu přes ochranu proti škůdcům a chorobám, hnojení, rady zahradního architekta, kuchyňské recepty, bylinky až po dušičkovou floristiku.

Snažíme se, aby každé číslo bylo pestré a vždycky jste si našli to, co Vás zajímá. A pokud Vám v časopisu některá tematika chybí, nebo již dlouho nebyla, napište nám. Napište i když se Vám něco líbilo, anebo naopak nelíbilo. Zpětná vazba je vždycky dobrá. Můžeme podle toho požádat příslušné autory a připravovat vám časopis více na míru.

Přes zdražování na každém kroku a přes růst cen energií a papíru jsme se rozhodli, že pro příští rok časopis nezdražíme. Cena zůstane tak, jak je nyní nastavená. K tomu předplatitelům přidáme během roku vzorky osiv a také tradičně dva speciály: Knihovničky Zahrádkáře.

Tradičně také k novému předplatnému dáváme dárek podle výběru. Máme zde připravené sady osiv, knihy a další. Podrobně vše najdete na straně 61. Zvažte, zda by předplatné Zahrádkáře udělalo někomu z vašich blízkých radost pod vánočním stromečkem nebo i při jiné příležitosti. Nabídneme k němu dárkový certifikát.

 

Krásný podzim nejenom na zahrádce přeje šéfredaktor Jan Stanzel.

Předplatné objednejte ve všední den telefonicky či SMS zprávou na 602 557 560 nebo elektronicky vyplněním objednávky na www.zahradkar.org  nebo   www.izahradkar.cz/predplatne-casopisu/.

Více aktuálních a přehledných informací naleznete na webových stránkách: www.izahradkar.cz