Video – Srovnání FertiStaR® s močovinou a hnojivy na bázi dusičnanů

Video – Srovnání FertiStaR® s močovinou a hnojivy na bázi dusičnanů

Shlédněte zajímavé video o srovnání našeho produktu FertiStaR® s močovinou a hnojivy na bázi dusičnanů. Toto video vzniklo ve spolupráci s americkou společností KOCH – Agronomic Services.

FertiStaR® je inovativní dusíkaté hnojivo s inhibitorem AGROTAIN DRI-MAXX, kterému bylo věnováno více než 20 let výzkumu americkou společností KOCH, která je největším producentem močoviny na světě. S tímto inhibitorem bylo provedeno více než 1000 zemědělských pokusů ve více než 55 zemích, na milionech hektarů po celém světě. FertiStaR® minimalizuje ztráty vytěkáním čpavku tak, aby v půdě zůstalo více dusíku, který mohou rostliny využít. To zajišťuje, že aplikovaný dusík zůstává plodině k dispozici ještě dlouhou dobu po hnojení.

FertiStaR® má skvělé výsledky ve všech čtyřech klíčových kritériích účinnosti: agronomii, logistice, ekonomice a ochraně životního prostředí
Pomocí FertiStaR® získáte obrovský přínos tím, že si zajistíte účinnost ve všech čtyřech kritériích v každé granuli.

AGRONOMICKÁ ÚČINNOST
FertiStaR® užívá technologii s úspěchem vyzkoušenou po celém světě, která minimalizuje únik dusíku do životního prostředí kvůli volatilizaci čpavku. FertiStaR® uchovává více dusíku, který může plodina absorbovat. Tím pomáhá odstranit nepředvídatelnou proměnnost výsledků použití dusíku. Pokud svoji volbu založíte na agronomické účinnosti, vyberete si FertiStaR®.

 

LOGISTICKÁ ÚČINNOST
FertiStaR® o 33 % koncentrovanější než dusičnan amonný a o 70 % koncentrovanější než ledek. FertiStaR® umožňuje pěstitelům skladovat větší množství výrobku na menším prostoru, přepravovat více dusíku s menším úsilím a rychlejší aplikaci na větší ploše. Pokud svoji volbu založíte na logistické účinnosti, vyberete si FertiStaR®.

 

EKONOMICKÁ ÚČINNOST
Zajištění nejvyšší návratnosti investic vyžaduje dosažení nejvyššího výnosu a nejnižších nákladů na jednotku dusíku. FertiStaR® vám dává obojí. Při volbě na základě ekonomické účinnosti si vyberete FertiStaR®.

 

ENVIROMENTÁLNÍ ÚČINNOST
Dusík je cenným zdrojem, se kterým bychom měli nakládat rozumně. Pomocí FertiStaR® můžete dosáhnout toho, že se více dusíku aplikovaného na povrch dostane ke kořenům plodin. Existují důkazy, že FertiStaR® snižuje uhlíkovou stopu pěstování plodiny až o 15 % při zachování vysoké produktivity. FertiStaR® je opět výhodný i z hlediska efektivity ve vztahu k životnímu prostředí.

 

 

Hledáte nejúčinnější dusíkaté hnojivo bez kompromisů? Pak zvolte FertiStaR®.
Každá granule FertiStaR® splňuje všechny čtyři kritéria a svoji sílu čerpá ze stabilizátoru AGROTAIN® na bázi dusíku, který si získal důvěru tisíců farmářů na milionech hektarů po celé Zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.